Ahmet-K Official WebSite
DJ ATEŞ Açıklama Ahmet%201
Ahmet-K Official WebSite
DJ ATEŞ Açıklama Ahmet%201
Ahmet-K Official WebSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ahmet-K Official WebSite

..::: Rap Is The Marka :::..

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesZiyaretçi DefteriKayıt OlGiriş yap

DJ ATEŞ Açıklama

YazarMesaj
By LoXoL
Admin
By LoXoL

Doğum tarihi : 02/09/90
Lakap : By LoXoL

DJ ATEŞ Açıklama Empty
MesajKonu: DJ ATEŞ Açıklama   DJ ATEŞ Açıklama Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 9:05 am

Oncelikle Bu Yaziyi Okuyan Herkese Selamlarimi Iletiyorum.Aslinda Boyle Birsey Yazmayi Kesinlikle Aklimin Ucundan Bile Gecirmiyordum Cunku Gruptan Cikan Arkadaslarimdan Ciktiktan Sonraki Yaptiklari Davranislari Beklemiyordum.Grubta 5 Kisiydik ve Benim Disimdaki 4 Kisi Kardesim Gibiydi Bunu Kendileri Bile Bilir ve Inkar Ederseler Onlarin Kisiliginden Suphe Ederim.Insallah Yazdiklarimi Yanlis Anlayip Bana Kizmazlar.Grupta 2 Kisi Kaldi Ama Yinede 4u Gozumde Ayni.Ben Onlarin Gozunde Ayni Kalmasamda.Kardeslerime Elestiri Gelmesin Diye Siteden Ziyaretci Defterini Bile Kaldirdim ve Hic Bir Sekilde Onlara Laf Gelecek Birsey Yapmadim.Ama Goruyorumki Kimse Benim Gibi Dusunceli Davranmiyor.Gruptan Cikinca Kardes Dediginiz Kisi Kalles Oldu Gozunuzde.Ilk Olarak Oguz Kardesim Hakkinda Konusmak Istiyorum.Gercekten Cok Yetenekli ve Bu Camiada Daha Ust Yerleri Hak Eden Birisi.Grubun Buraya Gelmesindede Buyuk Rol Oynadi ve Bunu Kendisinede Soyledim.Under Yapma Arabesk Rap Yap Diye Zorlamadim.Underi Arabeskten Cok Daha Iyi Yapiyor ve Gruptan Cikmasina Saygi Duyuyorum.Ama Ciktiktan Sonraki Soyledikleri Hos Degil.Onlar Yapmis Ben Unlu Olmusum Oyle Demisler.Ben Herhangi Biryerde Hepsini Ben Yaptim Demismiyim?Yada Onlari Arkada Birakmaya Calismismiyim.Parca Ismine "Dj Ates CGS - Gurur" mu Yoksa "Familia Tokat - Gurur" mu Yazmisim.Ilk Baslarda "Dj Ates CGS ft 03 Mustafa & Oguz - Gurur" Seklinde Yazardi.Ama Gordugunuz Gibi Herkesin Ismi Geciyordu.Okuduklari Parcalarin Beatlarini Ben Yaptim ve Parca Isminde Benimde Ismimin Yazmasi Gerekiyordu.Yilan ve Bekliyorum Isimli Parcalarin Beatlerinide Ben Yaptim Adim Gecirilmedi.Birsey Dedimmi? Ben Sizin Okudunuz Bir Parcaya Sadece Ismimi Soylesem Tepkiniz Ne Olurdu? Tamam Beat Yapmak Zor Degil Ama Siz Yap Dediniz Ben Yaptim.Emegimin Goz Ardi Edilmesine Goz Yumdum.Her Neyse Baktimki Dinleyiciler Parcalarin Tumunu Benim Soyledigimi Dusunuyor Bu Sefer Hangi Parcada Kimler Okuyor Onlarida Yazdim Saatlerce Ugrasip.Ama Yine Ayni Yorumlar Yapildi Cunku Parcalar WWW.DJATES.ORG daydi.Ama Bu Durumda Suc Benim Degildi.Dinleyenler Kimin Soyledigini Cozemedi Ise Benim Ne Sucum Var? Ben Grubun Neyiyim Yada Dj imiyim Mc simi? Benim Asil Gorevim Neydi ve Neler Yaptim Neden Kimse Bunlari Arastirmadi?

Benim Isim Beat Yapmakti Beat Yaptim

Benim Isim Beat Yapmakti Rap Yaptim

Benim Isim Beat Yapmakti Soz Yazdim

Benim Isim Beat Yapmakti Siteyle Ilgilendim

Benim Isim Beat Yapmakti Ama Isim Olmayan Bircok Seyi Yaptim

Hakkinizdaki Olumsuz Yorumlari Bile Size Hic Yansitmadim Sirf Moraliniz Bozulmasin Diye...

Neredeyse 2 Yil Oldu Grup Kurulali Simdimi Akillarina Geldi Bu.Simdiye Kadar Hangisinin Cebinden 5 Kurus Cikti Yol Paralari Disinda? Sakin Yanlis Düsünmesinler Baslarina Kaktigim Yok ve Oyle Birisi Degilim.Mademki Memnun Degildiler Basta Soyleyecektiler Bende Ona Gore Birseyler Yapacaktim.Hic Param Olmadi Zaman Onlar Yardim Etmedi Site Aldim Yuzlerce Ytl Yatirip.Konser Oldu Evimde Agirladim.Hepsi Benim Evimde Kaldi,Hepsine Aileme Gosterdigim Onemi Gosterdim.Simdi Gelsinler Yine Gosteririm.Ama Benim Bu Iyi Niyetime Niye Boyle Yapiliyor Bilmiyorum.Oguz Kardesime Birsey Demiyorum ve Tek Basinada Basarili Olabilecegine Inaniyorum.Gercek Suki Familia Tokat Olmasa Oguz Bu Kadar Yukselmezdi,Oguz Olmasada Familia Tokat Yukselmezdi.Ama Oguz Kardesim Benimle Tanismadan Once Hic Bir Parcasini Nete Sunmadi.En Cok Hit Alan Site Bana Aitti ve Elimden Geldigince Hepsinin Reklamini Yapmaya Calistim.Realde Soranlarada Emeklerini Anlattim.Oguz Kardesimin Gruptan Cikmasina Kesinlikte Bozulmadim ve Benim Hayatimda Bir Degisiklik Yaratmadi.Kendisine Bundan Sonraki Hayatinda Basarilar Dilerim.Mesut Arkadasim Msnde Bana Yazdi Gecen Gun.Ben Siteye Bir Yazi Yazmistim.Yazinin Bir Bolumunde Mesut Para Kazanamadigi Icin Gruptan Cikti Sozu Geciyordu.Kendisine Para Icinmi Yaptim,Amaciniz Yok Ondan Ciktim Dedi.Bende Duzelttim Ama Yinede 2 Konu Ayni Kapiya Cikiyor.Tamam Kardesim Eyvallah Gruptan Ciktin Hayatina Devam Edeceksin.Peki Simdiyece Kardes Dedigin Kisiye Defterde Nasil Dusman Kesildin? Eger Yetenekliyse Yapsin Simdi Birseyler Demissin.Mesut Kardesim Sen Yokkende Biz Muzik Yapiyorduk ve Ne Kadar Dinlendimizi Bu Yaziyi Herkes Biliyor.Tamam Sende Guzel Melodiler Yaptin Ama Kactanesini Kullanma Sansimiz Oldu Bizim? Hedefiniz Yok Dedin Biz Daha Ne Yaptikki Asiri Hedeflerimiz Olsun.Hersey Yavas Yavas Olacakti.Bir Anda Yukselen Bir Anda Duser Bunu Unutmayin.Sayenizde Familia Tokat Boyle Oldu.Bir Anda Yukseldi Bir Anda Dustu.Ama Devam Etseydik Sizin Hayallerinizden Fazlasi Olacakti.Demissinki Biz Yaptik O Tanindi.Kardesim Bu Gruba Gireli Ne Kadar Oldu?Peki Boyle Birsey Vardi Niye Gruba Girdin Bu Durumu Goz Ardi Edip? Caldigin Melodiler Adam Gibi Ritmlenip Duzenlenmedikten Sonra Rap mi Okunuyordu? Sen Dememismiydin Ilk Melodiyi Attiginda Melodi Baya Farklilasmis Diye? Daha 1 Hafta Oncesine Kadar Grup Albumu Icin Anlasiyorduk ve Ayni Sofrada Oturup Yemek Yedik,Ayni Odada Yattik.Gruptan Cikinca Neden Boyle Olduk? Gruptan Ciktiniz Benim Icin Bittiniz Diye Birseymi Dedim Yada Ben Size.Tek Bir Elestiri Almayin Diye Gunluk 150 Msj Alan Defteri Siteden Kaldirdim.Siz Naptiniz Beni Kotulediniz.Saolun Gercekten.

Sizsiz Ben Bir Hicsem Neden Acele Ile Okudugum "SEV SEV SEV" Isimli Sarkim Youtube Sayfasinda 1.000.000 Dinlendi?

Ben Simdiye Kadar Hanginizin Yazmis Oldugu Bir Sozu Kullandim Bi Kayitimda?

Hanginiz Benim Sozumu Kullanmadiniz?

Cevap Su; Hepinizin Benim Sozlerimi Kullandiginiz Parcaniz Var Ama Hic Birinizin Kullanmis Oldugum Sozu Yok.Ben Grubun Dj i Idim.Dj Ne Yapar Beat Yapar.Beatlerinizi Yaptim,Raplerinizede Girdim,Nakaratta Okudum.Daha Ne Beklediniz Benden? Defterdeki Mesajlarla Hanginiz Ilgilendiniz? Sadece Oguz Kardesim Belli Bir Sure Yardimci Oldu.Sitenizi Kim Yapti? Konserleriniz Icin Kim Kosusturdu? Kayitlar Hangi Evde Yapildi? Hastaydim Size Belli Etmemeye Calistim Ilgilendim,Sevdigimle Tartismistim Moralim Bozuktu Size Yansitmamaya Calistim Ama Yinede Ben Sizin Icin 5 Para Etmez Oldum.Sizin Ailelerinizi Biliyorum,Annelerinizin Elini Opmus Sizinle Ayni Sofraya Oturmus Ayni Odada Yatmis Kisiyim,Sizde Benim Ailemi Biliyorsunuz Annemin,Babamin Elinden Optunuz.Kardesim Dediniz Simdi Niye Boyle Oldum.Kavgasiz Bitirdik Grubu Simdi Neden Laf Sokuyorsunuz? Ben Nasil Sizi Birilerine Savunuyorsam Sizdende Bunu Beklerim.Bundan Sonra Ise Hakkimda Ne Derseniz Diyin Susacagim ve Birgun Bu Yalan Dunyada Muzik Ugruna Bunlari Bana Yaptiginiz Icin Ozur Dilemeyi Dusunurseniz Ben Artik Yokum Kardeslerim.Ama Suda Bir Gercekki Ben 03 Mustafa ve Gonul Yorgunu Ile Kurdum Bu Grubu Sizsiz Yikilmaz.Parca Cikarmasa Bile Cikarmis Oldugu Eserlerle Anilacak.Ama Hersey Umut Edilenin Tersinde Olacak ve Parca Cikarilacak.Gonul Isterdi Dostlugunuz Kardesliginiz Sadece Muzik Icin Olmasaydi.Neyse Hakkinizi Helal Edersiniz Umarim.Herseye Ragmen Yine Ailenizdeki Buyuklerimin Ellerinden Oper Sonsuz Sevgi ve Saygilarimi Iletirim.Sizde Sizin Icin Cabalayarak, Sizden Daha Cok Ugrasan,Karsilikli Sigara,Cay Icip Sohbet Ettiginiz Lutfi Amcanizi Unutmazsiniz Insallah.Basarilar ve Mutluluklar Sevgili Kardeslerim...

Dj Ates CGS (Osman Cagri Beydilli)
http://aliatalay.kimdir.com

DJ ATEŞ Açıklama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DJ ATEŞ resim
» DJ ATEŞ RESİMLERİ
» DJ Ateş Biyografi
» Tüm Dj Ateş Şarkıları Bölüm 2
» DJ ATEŞ ile yapılan röportaj